Profesori universitar ua publikon foton me Vuçiçin: Mund të thoni se kjo është montazh! Eh, Hash e Ramë... - Bota Sot
Profesori universitar ua publikon foton me Vuçiçin: Mund të thoni se kjo është montazh! Eh, Hash e Ramë...

Aktuale

Profesori universitar ua publikon foton me Vuçiçin: Mund të thoni se kjo është montazh! Eh, Hash e Ramë...

Nga: H.O. Më: 24 janar 2020 Në ora: 19:46
Arkiv

Profesori universitar Ymer Halimi ka publikuar në faqen e tij në facebook një foto ku shihen Presidenti aktual i Kosovës, Hashim Thaçi, kryeministri serb Aleksandër Vuçiç dhe kancelarja gjermane Angela Merkel.

Në këtë foto shihet se si Thaçi e Vuçiç mbajnë një hartë në dorë, ndërsa profesori Ymeri pyet përmes këtij postimi: Mund te thoni se kjo eshte montazh! Eh, Hash e Ramë...

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat