Ish-deputeti i Kosovës: Si të besojmë Baton? - Bota Sot
Ish-deputeti i Kosovës: Si të besojmë Baton?

Aktuale

Ish-deputeti i Kosovës: Si të besojmë Baton?

Nga: N.Sh Më: 24 janar 2020 Në ora: 21:02
Baton Haxhiu

Pas deklaratës së Baton Haxhiut se vetëm njëherë është takuar me Jovica Stanishiqin kanë vërshuar reagimet në rrjetet sociale.

Haxhiu gjithmonë është kritikuar për lidhjet e tij me Stanishiqin dhe planet e përbashkëta me kryeministrin shqiptar Edi Ramën dhe Hashim Thaçin për ndarjen e Kosovës.

Një reagim e ka bërë edhe ish deputeti i Kosovës, Driton Tali.

Tali pyet se si t’i besojmë Batonit kur po i mohon lidhjet e tij me Stanishiqin dhe UDB-në.

Postimi i plotë i Driton Talit:

Nëse Baton Haxhiu publikisht mohon lidhjet e tij me Edi Ramën (lidhje që edhe zogjët n'hava i dijnë), atëhere si t'i besojmë atij kur ai i mohon lidhjet e tij me Stanishiqin dhe UDB'ën?!!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat