Në këtë fotografi nuk është Adem Jashari - Bota Sot
Në këtë fotografi nuk është Adem Jashari

Aktuale

Në këtë fotografi nuk është Adem Jashari

Më: 25 janar 2020 Në ora: 12:29
Në këtë fotografi nuk është Adem Jashari

Kjo fotografi bëri xhiro në rrjete sociale e në shumicën e mediave serioze dhe jo serioze në Kosovë. Të gjithë thonin se në të është Komandanti legjendar e heroi kombëtar Adem Jashari.

Në fotografi thuhet se është edhe ish komandanti i UÇK-së dhe më pas edhe TMK-së, Sylejman Selimi.

Por, ky nuk është Adem Jashari.

Është me gjasë një keqkuptim apo mashtrim nga faqe të ndryshme në Facebook, e të cilës i kanë besuar edhe shumë media.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat