Milaim Zeka jep parashikmin e tij sa i përket koalicionit VV-LDK - Bota Sot
Milaim Zeka jep parashikmin e tij sa i përket koalicionit VV-LDK

Aktuale

Milaim Zeka jep parashikmin e tij sa i përket koalicionit VV-LDK

Nga: A.SH Më: 25 janar 2020 Në ora: 21:15
Albin Kurti dhe Isa Mustafa

Sa i përket zhvillimeve të fundit në vend, Milaim Zeka, ka dhënë parashkimi e tij duke thënë se Glauk Konjufca do të vetsakrifikohet.

Ai shton se VV është e bindur nuk ka rrugë tjetër.

“Shume besoje qe Glauki do jap doreheqje

Prognoza ime eshte se do te kemi marreveshje. Glauki do vetsakrifikohet. VV/ja eshte bindur qe rruge tjeter nuk ka” ka shkruar Zeka në profilin e tij në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat