Veseli uron Ditën e Pavarësisë: Nderim i përjetshëm për të gjithë ata që dhanë gjithçka për këtë ditë - Bota Sot
Veseli uron Ditën e Pavarësisë: Nderim i përjetshëm për të gjithë ata që dhanë gjithçka për këtë ditë

Aktuale

Veseli uron Ditën e Pavarësisë: Nderim i përjetshëm për të gjithë ata që dhanë gjithçka për këtë ditë

Nga: A.SH Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 17:34
Kadri Veseli

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli së bashku me Bekim Jasharin dhe Ramiz Lladrovcin kanë vizituar Prekazin  që nga atje ka uruar Ditën e Pavarësisë së Kosovës.

“Prekazi është simboli i lirisë. Adem Jashari është emblema e UÇK-së dhe shqiptarëve kudo”, ka shkruar Veseli në Facebook.

Postimi në Facebook:

Prekazi është simboli i lirisë. Adem Jashari është emblema e UÇK-së dhe shqiptarëve kudo. Sa kënaqësi, nder e mirënjohje të kthehemi pas dhe ta vizitojmë këtë vend që mbetet udhërrëfyesi ynë se nga duhet të ecim. Urime të gjithë qytetarëve 17 Shkurti, Dita e Pavarësisë së Kosovës. Nderim i përjetshëm për të gjithë ata që dhanë gjithçka për këtë ditë! 🇽🇰

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat