Albin Kurti në telashe të mëdha, dikush po ia qanë hallin - Bota Sot
Albin Kurti në telashe të mëdha, dikush po ia qanë hallin

Aktuale

Albin Kurti në telashe të mëdha, dikush po ia qanë hallin

Nga: V.R Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 19:13
Albin Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në 12 vjetorin e festës së pavarësisë së Kosovës, vizitoi e nderoi sot varrin e Ibrahim Rugovës.

Shumë zëra e lavdëruan veprimin e tij, por pati edhe aso që kundërshtojnë veprimin e tij.

Sidoqoftë, këtë situatë, dikush e sheh me shqetësim.

Një ndër aktivistët më të zotë dhe më kontributdhënës të Vetëvendosjes, Betim Kelmendi, nëpërmjet një postimi ka deklaruar se Albin Kurti është në hall.

Sipas tij, hall kur ndryshon e hall kur nuk ndryshon.

Postimi plotë i Kelmendit:

Image
 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat