Fotografitë e festës së pavarësisë në Gjermani, pritja e mahnitshme e ambasadës - Bota Sot
Fotografitë e festës së pavarësisë në Gjermani, pritja e mahnitshme e ambasadës

Aktuale

Fotografitë e festës së pavarësisë në Gjermani, pritja e mahnitshme e ambasadës

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 00:43
Pamje nga vendi i ngjarjes

Me rastin e shënimit të 12 vjetorit të pavarësisë, ambasada e Kosovës në Gjermani ka organizuar një pritje.

Të pranishëm ishin personalitete të ndryshme, si ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Glauk Konjufca, ish- presidentja Atifete Jahjaga, si dhe kore diplomatike.

Pritja është bërë nga ambasadori Beqë Cufaj.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat