Momenti kur Lutfi Haziri “shpërthen” në lot nga vrasja e pesëfishtë në Gjilan - Bota Sot
Momenti kur Lutfi Haziri “shpërthen” në lot nga vrasja e pesëfishtë në Gjilan

Aktuale

Momenti kur Lutfi Haziri “shpërthen” në lot nga vrasja e pesëfishtë në Gjilan

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 16:55
Lutfi Haziri

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka dalur në konferencë për medie pas vrasjes së pesëfishtë në këtë komunë.

Haziri nuk ka mundur t’i mbajë lotët derisa ka deklaruar se për këtë rast, Gjilani do të mbajë ditë zie.

“Është e rëndë të dalin versione të tjera nga kjo tragjedi dhe ju lutem mos i publikon përveç atyre që janë zyrtare. Djemtë kanë qenë veprimtarë dhe të angazhum, nuk ka të bëjë me gjendjen sociale. Vetëm prokuroria i jep detajet zyrtare”, ka theksuar Haziri.

Shikojeni vidon nga minuta e 4.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat