​Florian Dushi pranon pozitën si zëvendësministër i Drejtësisë - Bota Sot
​Florian Dushi pranon pozitën si zëvendësministër i Drejtësisë

Aktuale

​Florian Dushi pranon pozitën si zëvendësministër i Drejtësisë

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 16:52
Albin Kurti dhe Florian Dushi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e ka emëruar sot Florian Dushin, zëvëndësministër në Ministrinë e Drejtësisë.

Me këtë rast, kryeministri Kurti ka vlerësuar përgatitjen profesionale të Dushit, duke i uruar atij punë të mbarë dhe suksese në sfidat e këtij institucioni shumë të rëndësishëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat