Dy seanca: Dallimi në mes të asaj në Berlin dhe në Prishtinë - Bota Sot
Dy seanca: Dallimi në mes të asaj në Berlin dhe në Prishtinë

Aktuale

Dy seanca: Dallimi në mes të asaj në Berlin dhe në Prishtinë

Nga: G.B Më: 25 mars 2020 Në ora: 17:37
Seanca në Berlin

Njohësi i çështjeve për integrime evropiane, ka publikuar foto nga seanca e mbajtur në Berlin dhe asaj në Prishtinë, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se në Berlin u mblodhën për ta jetësuar ndihmën e qeverisë karshi qytetarëve, ndërsa në Prishtinë për ta shuar qeverinë, e bashkë me të edhe shpresën qytetare.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

DY SEANCA PARLAMENTARE NË TË NJEJTËN DITË PANDEMIE-, NJËRA KËTU NË BERLIN E TJETRA NË PRISHTINË

Në Berlin: për t’a jetësuar NDIHMËN e qeverisë karshi qytetarëve

Në Prishtinë: për t’a SHUAR qeverinë, e bashkë me të edhe SHPRESËN qytetare!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat