Daut Haradinaj kërkon falje - Bota Sot
Daut Haradinaj kërkon falje

Aktuale

Daut Haradinaj kërkon falje

Më: 25 mars 2020 Në ora: 22:05
Daut Haradinaj

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka kërkuar falje pas ndezjes së cigares brenda Kuvendit të Koosvës.

Në llogarinë e tij të Facebook-ut ai u shpreh se kjo ishte pakujdesi e tij.

“E di që është shprehi e keqe pirja e duhanit, por aty është ambienti ku e ndezin të gjithë duhanpirësit në Kuvend. Megjithatë, është pakujdesi e imja dhe kërkoj falje”, ka shkruar ai, duke e postuar edhe një fotografi nga vendi në fjalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat