Ish deputeti i LDK-së i reagon Kurtit për shkarkimin e Hotit - Bota Sot
Ish deputeti i LDK-së i reagon Kurtit për shkarkimin e Hotit

Aktuale

Ish deputeti i LDK-së i reagon Kurtit për shkarkimin e Hotit

Nga: G.B Më: 26 mars 2020 Në ora: 12:28
Qeveria e Kosovës

Ish deputeti i LDK-së, Naser Rugova, ka thënë se VV dhe PDK kanë të përbashkët urrejtjen ndaj LDK-së dhe janë një brum ideologjik, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se është gjest i ligë i Kurtit shkarkimi i Avdullah Hotit.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Çka kanë të përbashkët VV dhe PDK? Urrejtjen ndaj LDK-së dhe janë nji brum ideologjik!
Sa gjest i ligë dhe fëmijëror i Kurtit që mbrëmë në mesnatë në stilin tipik bolshevik e shkarkon zv. kryeministrin Avdullah Hoti!
Çka të thuhet tjetër përveq se mjerim!
Tri dekada ju kemi rezistu të gjitha furtunave!
VAZHDOJMË! #LDK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat