Del në rren LDK-ja: E krijon vet mesazhin linques kundër tyre, për t’ia hedhur fajin VV-së - Bota Sot
Del në rren LDK-ja: E krijon vet mesazhin linques kundër tyre, për t’ia hedhur fajin VV-së

Aktuale

Del në rren LDK-ja: E krijon vet mesazhin linques kundër tyre, për t’ia hedhur fajin VV-së

Nga: Drilon Rrahmani Më: 26 mars 2020 Në ora: 17:01
Ilustrim

Ish-deputeti i LDK-së, Naser Rugova, ka shpërndarë në profilin e tij në Facebook, një mesazh në të cilin dërguesi po kërkon që të përkrahet Albin Kurti, ndërsa të fyhet Lidhja Demokrastike e Kosovës.

Për gjithë këtë mesazh, faji iu hedh Vetëvendosjes dhe aktivistëve të saj.

Mirëpo pak orë më vonë, doli se ky mesazh është i modifikuar pikërisht nga LDK-ja, që të dal para popullit si e viktimizuar.

Këtë e kanë zbuluar ekspertë të kësaj fushe, ku edhe e kanë postuar mesazhin e modifikuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat