Limaj: Lajm i mrekullueshëm shërimi i një të infektuari nga COVID-19 - Bota Sot
Limaj: Lajm i mrekullueshëm shërimi i një të infektuari nga COVID-19

Aktuale

Limaj: Lajm i mrekullueshëm shërimi i një të infektuari nga COVID-19

Më: 26 mars 2020 Në ora: 19:22
Fatmir Limaj

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka mirëpritur lajmin për shërimin e një pacienti nga COVID-19.

Në Kosovë numri i të infektuarve me COVID-19 ka shkuar në 79, përderisa një person ka arritur që të shërohet nga ky virus.

Lajmin për shërimin e një personi e ka mirëpritur kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

Ai ka thënë se ky është një lajm i mrekullueshëm por që ka kërkuar nga qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe t’i respektojnë në përpikëri këshillat e profesionistëve.

Postimi i plotë i Limajt, pa ndërhyrje:

Lajm i mrekullueshëm shërimi i një të infektuari nga COVID-19 në Kosovë.

Lutemi që edhe pacientët tjerë të prekur nga ky virus të shërohen sa më parë.

Bashkërisht do ia dalim duke respektuar në përpikëri këshillat e profesionistëve.

#rriNshpi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat