Vjosa Osmanit i lihet një mesazh në ashensorin e banesës - Bota Sot
Vjosa Osmanit i lihet një mesazh në ashensorin e banesës

Aktuale

Vjosa Osmanit i lihet një mesazh në ashensorin e banesës

Më: 26 mars 2020 Në ora: 19:55
Vjosa Osmani

Pas fjalimit të saj në Kuvendin e Kosovës dhe pas votimit kundër për mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë Kurti dikush ia ka lënë një porosi Vjosa Osmanit.

Në mesazh shkruhet shkurt “Faleminderit Vjosa”. Këtë e ka bërë të ditur vet bashkëshorti I Vjosës, Mesazhi i sontëm nga banorët për Vjosës, Prindoni.

“Mesazhi i sontëm nga banorët për Vjosën te lifti i banesës”, ka shkruar Prindon Sadriu.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat