A kanë biseduar në telefon Albin Kurti e Isa Mustafa, tregon Glauk Konjufca - Bota Sot
A kanë biseduar në telefon Albin Kurti e Isa Mustafa, tregon Glauk Konjufca

Aktuale

A kanë biseduar në telefon Albin Kurti e Isa Mustafa, tregon Glauk Konjufca

Më: 7 prill 2020 Në ora: 21:20
Glauk Konjufca

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Diaspores në detyrë, Glauk Konjufca, duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarit Adriatik Kelmendi se pse Kurti nuk e ka thirrur Isa Mustafën e t’i tregojë për planet e tij, si për shkarkimin e Veliut e të tjera.

Por Konjufca thotë se pse s’po pyesin se ‘pse nuk e ka thirrë Isa Mustafa Albin Kurtin’.

“Është deshtë edhe z.Mustafa ta thërrasë kryeministrin për qëndrimet e LDK-së.”, ka theksuar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat