Mërgata kështu i përgjigjët Albin Kurtit, 100 mijë euro për një ditë

Aktuale

Mërgata kështu i përgjigjët Albin Kurtit, 100 mijë euro për një ditë

Nga: A.J Më: 14 prill 2020 Në ora: 21:48
Albin Kurti

Arlind Manxhuka zyrtar për informim i Vetëvendosjes për mes një postimi në facebook ka treguar se deri më tani për një ditë të vetme mërgata për një ditë 100 mijë euro për fondin emergjent.

Postimi i plotë:

Mërgata për një ditë 100 mijë euro për fondin emergjent. Ajo solidarizohet si gjithnjë me vendlindjen dhe beson në qeverisjen e re. Po ashtu i jep përgjigje cinikëve që s'besojnë asgjë dhe kukasin gjithandej.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat