Del video e përplasjes live mes Nushit dhe Gashit - Bota Sot
Del video e përplasjes live mes Nushit dhe Gashit

Aktuale

Del video e përplasjes live mes Nushit dhe Gashit

Më: 5 maj 2020 Në ora: 23:22
Nol Nushi, Tome Gashi

Avokati Tomë Gashi që njihet hapur si përkrahës i Lëvizjes Vetëvendosje dhe zyrtari i Partisë Socialdemokrate, Nol Nushi, sot për pak sa nuk janë grushtuar me njëri-tjetrin në një debat në RTK.

Këtij të fundit avokati i ka përmendur në emision nënën dhe motrën, ku disa herë i ka thënë ‘A i ke ga nanës a motrës’.

Gashi në një prononcim e ka mohuar se është rrahur me Nushin, ashtu si edhe ky i fundit.

Ndërsa Policia e Kosovës ka thënë se nuk ka raportim në polici për rrahje brenda objektit të televizionit publik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat