9 persona ndalohen nga policia, nuk respektuan rregullat gjatë pandemisë - Bota Sot
9 persona ndalohen nga policia, nuk respektuan rregullat gjatë pandemisë

Aktuale

9 persona ndalohen nga policia, nuk respektuan rregullat gjatë pandemisë

Më: 22 maj 2020 Në ora: 10:16
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur në raportin 24 orësh të saj se gjatë ditës së djeshme janë ndaluar 9 persona të cilët nuk kanë përfillur dispozitat shëndetësore gjatë epidemisë.

Prizreni është komuna që prinë me shtatë të ndaluar, e pasuar nga Prishtina me një të ndaluar si dhe një tjetër person është ndaluar nga departamenti i kufirit.

Kjo është tabela e plotë:

Image
Tabela
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat