​Ambasada e Kosovës në Gjermani me njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët - Bota Sot
​Ambasada e Kosovës në Gjermani me njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët

Aktuale

​Ambasada e Kosovës në Gjermani me njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët

Më: 22 maj 2020 Në ora: 22:02
Foto ilustrim

Me rastin e Festës së Fiter Bajramit, puna me palë në Ambasadën dhe konsullatat e Kosovës në Munih, Stuttgart, Frankfurt, Hamburg, Dyseldorf nuk do të zhvillohet të hënën më datë 25 maj.

Me këtë rast Ambasada e Kosovës në Gjermani falënderon qytetarët për mirëkuptim, thuhet në një njoftim të publikuar në Facebook nga ana e kësaj ambasade.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat