E thotë ish-agjenti i SHIK-ut: Bandat e Beogradit i kanë bërë llogaritë gabim, ja çka paralajmëron që do të ndodh, përmend edhe Thaçin - Bota Sot
E thotë ish-agjenti i SHIK-ut: Bandat e Beogradit i kanë bërë llogaritë gabim, ja çka paralajmëron që do të ndodh, përmend edhe Thaçin

Aktuale

E thotë ish-agjenti i SHIK-ut: Bandat e Beogradit i kanë bërë llogaritë gabim, ja çka paralajmëron që do të ndodh, përmend edhe Thaçin

Nga: N.Sh Më: 23 maj 2020 Në ora: 12:45
Hashim Thaçi

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Policisë dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka paralajmëruar një revoltë qytetarë në Kosovë.

E kjo do të ndodh pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese e cila thotë se do të vendos ashtu siç do të iu thotë presidenti Hashim Thaçi.

Miftari përmes një postimi në Facebook, thekson se, bandat e Beogradit i kanë bërë llogaritë gabim, andaj do të marrin përgjigjen në kohën e duhur.

Postimi i plotë:

Gjykata Kushtetuese do vendos si ti urdhëron shefi i tyre Hashim Thaçi, po vjen jo një protestë por një revolt qytetare koha e sulltanav, kralav, pashallarëve dhe marshallav komunist ka marr fund me votën e lirë të qytetarëve.!

Qëllimi i gabuar i grusht tetit pro-Serb do të merr përgjigjen e duhur në kohen e duhur, bandat e Beogradit e kanë bërë llogarinë gabim kësaj radhe..!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat