Posta publikon orarin e punës për ditën e Bajramit - Bota Sot
Posta publikon orarin e punës për ditën e Bajramit

Aktuale

Posta publikon orarin e punës për ditën e Bajramit

Më: 24 maj 2020 Në ora: 10:11
Ilustrim

Posta e Kosovës ka njoftuar qytetarët se është e hapur edhe sot (24 maj) me Zyra Kujdestare.

Posta ka publikuar edhe orarin e punës për vikendin festiv, me rastin e Fitër Bajramit.

“Posta e Kosovës është e hapur për ju edhe në këtë ditë vikendi dhe feste me Zyra Kujdestare. Secili prej juve që keni nevojë të paguani fatura të energjisë elektrike, ujit, mbeturinave, tatimit në pronë, gjoba të policisë, të blej mbushje të Valës, të paguaj Kujtesën, shërbime postare, e të tjera, këtë mund ta bëni në Postën e Kosovës në çdo qytet”, thuhet në njoftimin e tyre.

Më poshtë i gjeni adresat e të gjitha zyrave postare dhe orarin e punës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat