Ambasadori italian uron Bajramin: Së bashku do të dalim nga kjo krizë shëndetësore - Bota Sot
Ambasadori italian uron Bajramin: Së bashku do të dalim nga kjo krizë shëndetësore

Aktuale

Ambasadori italian uron Bajramin: Së bashku do të dalim nga kjo krizë shëndetësore

Më: 24 maj 2020 Në ora: 14:06
Nicola Orlando

Ambasadori i Italisë në Kosovë, Nicola Orlando, ka uruar festën e Fitër Bajramit të gjithë myslimanëve në Kosovë, duke thënë se së bashku do të dalim nga kriza e vështrirë shëndetësore.

“Ndërsa dielli perëndon dhe ne së bashku dalim nga kjo krizë e vështirë shëndetësore, bashkë me stafin e Ambasadës u uroj Fitër Bajramin të gjithë atyre që festojnë në Kosovë dhe më gjerë”, ka shkruar Orlando në Twitter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat