Kjo ka qenë përplasja e “famshme” e Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanaj - Bota Sot
Kjo ka qenë përplasja e “famshme” e Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanaj

Aktuale

Kjo ka qenë përplasja e “famshme” e Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanaj

Nga: A. J Më: 2 qershor 2020 Në ora: 20:45
Vjosa osmani, Driton Selamanaj

Polemikat e ashpra ndërmjet Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanajt në seancën e Kuvendit të Kosovës, e thirrur nga PDK-ja për Pakon Emergjente rreth pandemisë COVID19.

Si u përplasen kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani dhe deputeti Driton Selmanaj shikoni videon kur dy antarët e LDK-së patën shkëmbime të ashpra me fjalë mes vete:

.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat