Mefail Bajqinovci: Qytetarët e Lipjanit masivisht duke iu përgjigjur peticionit për zgjedhjet e reja - Bota Sot
Mefail Bajqinovci: Qytetarët e Lipjanit masivisht duke iu përgjigjur peticionit për zgjedhjet e reja

Aktuale

Mefail Bajqinovci: Qytetarët e Lipjanit masivisht duke iu përgjigjur peticionit për zgjedhjet e reja

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 17:49
Mefail Bajqinovci me ekip

Deputeti i LVV-së, Mefail Bajqinovci së bashku me ish ministrin Glauk Konjufca dhe zyrtarë të tjerë të partisë, kanë vizituar pikën në Lipjan, në të cilën po mbahet peticioni me kërkesën e vetme për zgjedhje.

Bajqinovci njofton se qytetarët e Lipjanit masivisht po i përgjigjen peticionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat