Deklarata pas vizitës së ministrit Zemaj në Vushtrri (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Deklarata pas vizitës së ministrit Zemaj në Vushtrri (Drejtpërdrejt)

Aktuale

Deklarata pas vizitës së ministrit Zemaj në Vushtrri (Drejtpërdrejt)

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 14:20

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj do të vizitojë sot Komunën e Vushtrrisë si dhe Shtabin emergjent komunal për menaxhimin e pandemisë Covid-19. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat