Banorët e “Lagjes së Trimave” në Prishtinë i përgjigjen masivisht peticionit, inkurajohen nga Bajqinovci dhe Konjufca - Bota Sot
Banorët e “Lagjes së Trimave” në Prishtinë i përgjigjen masivisht peticionit, inkurajohen nga Bajqinovci dhe Konjufca

Aktuale

Banorët e “Lagjes së Trimave” në Prishtinë i përgjigjen masivisht peticionit, inkurajohen nga Bajqinovci dhe Konjufca

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 18:31
Banorët e “Lagjes së Trimave” në Prishtinë i përgjigjen masivisht peticionit, inkurajohen nga Bajqinovci dhe Konjufca

Deputeti i LVV-së, Mefail Bajqinovci së bashku me nënkryetarin e kësaj partie, Glauk Konjufcën, kanë qëndruar sot në pikën e peticionit në lagjen “Kodra e Trimave” në Prishtinë.

Banorët e kësaj lagjeje i janë përgjigjur masivisht peticionit të organizuar nga Vetëvendosje, teksa kjo parti ka arritur deri tash të mbledh rreth 120 mijë nënshkrime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat