“Vjosa me Albinin duhet t’iu prijnë rezistencës popullore” - Bota Sot
“Vjosa me Albinin duhet t’iu prijnë rezistencës popullore”

Aktuale

“Vjosa me Albinin duhet t’iu prijnë rezistencës popullore”

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 19:35
Albin Kurti dhe Vjosa Osmani

Analisti politik, Krenar Shala, ka bërë thirrje që ish kryeministri Kurti dhe kryeparlamentarja Vjosa Osmani duhet dhe munden t’iu prijnë rezistencës popullore, për t’i ndalë siç thotë Shala, kastën e kusarëve.

“Populli është gati”, ka shkruar ndër tjera Shala.

Postimi i plotë:

Vjosa me Binin duhet edhe munën me i pri rezistencës popullore për me e ndalë kastën e kusarëve dhe prostitutkave që po dojnë me na çbi shtetin n’tavolinë veq pse po duhet ata me pshtu prej burgut.

Na tjert kurgjo nuk munem me bo përpos me iu nimu. Mos pritni prej neve ma shumë. Populli osht gati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat