“15 vjet pas, rritën e Vetëvendosjes nuk ka kush që e ndal” - Bota Sot
“15 vjet pas, rritën e Vetëvendosjes nuk ka kush që e ndal”

Aktuale

“15 vjet pas, rritën e Vetëvendosjes nuk ka kush që e ndal”

Nga: A.SH Më: 6 qershor 2020 Në ora: 22:54
VV

Vetëvendosje më 12 qershor mban tubim në sheshin "Skënderbeu" në Prishtinë.

Ata më atë datë shënojnë 21 vjetorin e çlirimit të Kosovës dhe 15 vjetorin e Vetëvendosje!-s

Deputetja Fitore Pacolli ka shkruar se, edhe 15 vjet pas, rritën e VETËVENDOSJES nuk ka kush që e ndal

Postimi në Facebook:

12 qershor, e premte, në Sheshin "Skënderbeu" në Prishtinë shënojmë 21 vjetorin e çlirimit të Kosovës dhe 15 vjetorin e VETËVENDOSJE!-s.

15 vjet pas, rritën e VETËVENDOSJES nuk ka kush që e ndal.

#DUAMZGJEDHJE

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat