Ekipet mjekësore kontrollojnë deputetët para hyrjes në Kuvend - Bota Sot
Ekipet mjekësore kontrollojnë deputetët para hyrjes në Kuvend

Aktuale

Ekipet mjekësore kontrollojnë deputetët para hyrjes në Kuvend

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 10:24
Ekipet mjekësore

Ekipet mjekësore që do të kontrollojnë deputetët para hyrjes në seancë tani kanë arritur në Kuvend.

Në Kuvend ka arritur edhe kryetarja Vjosa Osmani, si dhe disa deputetë.

Ndryshe, sot do të shqyrtohen 9 pika ndër të tjera edhe disa marrëveshje ndërkombëtare të cilat duhet të marrin 2/3 e votave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat