Deputetët e komuniteteve i përgjigjen pozitivisht ftesës së Avdullah Hotit - Bota Sot
Deputetët e komuniteteve i përgjigjen pozitivisht ftesës së Avdullah Hotit

Aktuale

Deputetët e komuniteteve i përgjigjen pozitivisht ftesës së Avdullah Hotit

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 11:16
Avdullah Hoti

Deputetja Duda Balje dhe deputeti Albert Kinolli janë parë duke hyrë në objektin e Qeverisë, atu ku për pak pritet që të fillojë takimi i thirrur nga kryeministri Avdullah Hoti.

Pos deputetëve të komuniteteve, në takim ka shkuar edhe kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj.

Ndërkaq, nga PDK’ja dhe LVV’ja kanë bërë të ditur se nuk do të marrin pjesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat