Rron Gjinovci shoqërohet në Polici - Bota Sot
Rron Gjinovci shoqërohet në Polici

Aktuale

Rron Gjinovci shoqërohet në Polici

Nga: G.B Më: 19 qershor 2020 Në ora: 12:15
Rron Gjinovci

Rron Gjinovci nga shoqëria civile është shoqëruar në Polici.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Facebook, derisa ka thënë se arsyeja është ekspozimi i plagjiaturave të ministrit Ramë Likaj, përcjell Bota sot.

Gjinovci ka thënë se kjo nuk ka ndodhur asnjëherë më parë dhe po ndodhë tani kur ministër i brendshëm është Agim Veliu.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Qytetarë, sapo u shoqërova në stacionin policor Qendra për shkak të ekspozimit të plagjiaturave të Ministrit Ramë Likaj. Kjo nuk ka ndodhë asnjëherë më parë. Kjo po ndodh kur Ministër i Brendshëm është Agin Veliu i qeverisë jolegjitime Hoti.

P.S.
Jam mirë, i shoqërum nga avokatja Rina Kika.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat