Shahu: Faleminderit Amerikë për ekzistencën e Shqipërisë e çlirimin e Kosovës - Bota Sot
Shahu: Faleminderit Amerikë për ekzistencën e Shqipërisë e çlirimin e Kosovës

Aktuale

Shahu: Faleminderit Amerikë për ekzistencën e Shqipërisë e çlirimin e Kosovës

Nga: G.B Më: 4 korrik 2020 Në ora: 14:00
Rexhep Shahu

Publicisti dhe analisti Rexhep Shahu, ka uruar Amerikën në përvjetorin e pavarësisë.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka falënderuar Amerikën për ekzistencën e Shqipërisë dhe se e ka çliruar Kosovën, përcjell Bota sot.

Shahu ka thënë se lutja e tij është që Amerika t'i nxit antiamerikanët në Tiranë të dalin hapur kundër saj, që t'i njohim.

Postimi i tij i plotë:

Faleminderit Amerike per ekzistencen e kesaj cope Shqiperie!
Faleminderit Amerike se na çlirove Kosoven!
Urimi im eshte Gezuar perjete Festen e Pavaresise tende!
Lutja ime eshte Nxiti antiamerikanet ne Tirane te dalin hapur kunder teje, te protestojne kunder teje, qe ta dime, t'i njohim.
Faleminderit Amerike!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat