Këto janë ulëset që Lëvizja Vetëvendosje i fiton në Kuvend sipas anketës - Bota Sot
Këto janë ulëset që Lëvizja Vetëvendosje i fiton në Kuvend sipas anketës

Aktuale

Këto janë ulëset që Lëvizja Vetëvendosje i fiton në Kuvend sipas anketës

Nga: E.B Më: 7 korrik 2020 Në ora: 16:26
Foto ilustrim

Ish-zëvendëskryeministri, Haki Abazi, ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku shfaqen rezultatet e një ankete që është bërë.

Në foto shihet se sipas anketës nëse zgjedhjet parlamentare do të mbaheshin këtë fundjavë, LVV do të siguronte 56 ulse në kuvend, shkruan “Bota Sot”.

Në foton e publikuar, PDK dhe LDK do të siguronin 18 ulse ndërsa AAK 8 ulse.

Në këtë foto Abazi ka shkruar se ky është vullneti i qytetarëve të Kosovës.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat