Thaçi njoftoi se të hënën shkon në Hagë, ky është reagimi i mbesës së tij - Bota Sot
Thaçi njoftoi se të hënën shkon në Hagë, ky është reagimi i mbesës së tij

Aktuale

Thaçi njoftoi se të hënën shkon në Hagë, ky është reagimi i mbesës së tij

Nga: A.M. Më: 8 korrik 2020 Në ora: 19:18
Hashim dhe Evgjeni Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do të udhëtoj për në Hagë, pasi që do të intervistohet nga Gjykata Speciale.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Thaçi.

Ndërkaq, mbesa e tij Evgjeni Thaçi e cila është deputete e Partisë Demokratike të Kosovës, ka shprehur mbështetjen e saj.

Ajo ka publikuar një fotografi të shkrepur ne presidencë së bashku me presidentin Thaçi, duke i dhënë mesazhin se është krenare për të.

Postimi i plotë:

Gjithmonë krenare me ty.

#HashimThaçi #UÇK

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat