U raportua se vëllai i ministrit të Shëndetësisë u bë ambasador, vjen reagimi i Astrit Zemaj - Bota Sot
U raportua se vëllai i ministrit të Shëndetësisë u bë ambasador, vjen reagimi i Astrit Zemaj

Aktuale

U raportua se vëllai i ministrit të Shëndetësisë u bë ambasador, vjen reagimi i Astrit Zemaj

Nga: A.M. Më: 8 korrik 2020 Në ora: 19:38
Astrit Zemaj

Në media është raportuar se Astrit Zemaj, vëllai i ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj është emëruar ambasador.

Pas kësaj ka reaguar Zemaj duke e publikuar një fotografi në Ministrinë e Punëve të Jashtme. Në mbi shkrimin e fotos ka shkruar se “krenar për të djeshmen, për të sotmen i përkushtuar, dhe i palëkundur për të ardhmen!”

Postimi i plotë:

MBI TË GJITHA, REPUBLIKA E KOSOVËS

Krenar për të djeshmën, për të sotmen i përkushtuar, dhe i palëkundur për të ardhmën!

Image
Astrit Zemaj
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat