Osmani-deputetëve: Nëse nuk e mbani distancën, nuk e mbaj seancën - Bota Sot
Osmani-deputetëve: Nëse nuk e mbani distancën, nuk e mbaj seancën

Aktuale

Osmani-deputetëve: Nëse nuk e mbani distancën, nuk e mbaj seancën

Nga: G.B Më: 9 korrik 2020 Në ora: 10:59
Kuvendi i Kosovës

Po mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës, me mungesë të madhe të deputetëve, për shkak të të cilëve nuk kaluan marrëveshje financiare ndërkombëtare.

Deputetët po mbajnë maska dhe po qëndrojnë në distancë nga njëri, por pati një rast që nuk u respektua dhe menjëherë reagoi kryetarja e Kuvendit, përcjell Bota sot.

Vjosa Osmani u tha që ta mbajnë distancën, ndryshe nuk do ta vazhdojë mbajtjen e seancën.

Ajo qysh në fillim të seancës u bëri thirrje atyre që të respektojnë masat për mbajtjen e maskave dhe distancës nga njëri tjetri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat