Vazhdon dhimbja nga Covid-19: IKSHPK konfirmon 4 viktima - Bota Sot
Vazhdon dhimbja nga Covid-19: IKSHPK konfirmon 4 viktima

Aktuale

Vazhdon dhimbja nga Covid-19: IKSHPK konfirmon 4 viktima

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 23:35
Foto ilustrim

Katër që ishin të prekur me Covid-19 kanë ndërruar jetë sot në Kosovë.

Gjithashtu janë shfaqur edhe 203 raste të reja si dhe janë shëruar 71 persona në 24 orët e fundit.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bën të ditur se numri i të vdekurve nga koronavirusi ka shkuar në 101.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat