Ismaili: Çlirimtarët nuk u zbrapsën asnjëherë ndaj agresorit - Bota Sot
Ismaili: Çlirimtarët nuk u zbrapsën asnjëherë ndaj agresorit

Aktuale

Ismaili: Çlirimtarët nuk u zbrapsën asnjëherë ndaj agresorit

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 23:12
Besa Ismaili dhe Hashim Thaçi

Deputetja e Partisë Demokratike Besa Ismaili, ka komentuar shkuarjen në Hagë të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, ku do të intervistohet.

Ismaili tha se çlirimtarët nuk u zbrapsën asnjëherë ndaj agresorit.

“Çlirimtarët nuk u zbrapsën asjëherë ndaj agresorit sepse kishin një qëllim sublim, lirinë. As tash nuk zbrapsën, ndaj çdo fortune shpifëse, sepse kanë vetëm një qëllim, vendosjen e pastërtisë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës!”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat