Gazmend Abrashi: Lajm i mirë për bizneset në Kosovë! - Bota Sot
Gazmend Abrashi: Lajm i mirë për bizneset në Kosovë!

Aktuale

Gazmend Abrashi: Lajm i mirë për bizneset në Kosovë!

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 17:20
Gazmend Abrashi

Deputeti i AAK-së, Gazmend Abrashi e ka cilësuar lajm të mirë votimin e buxhetit të rishikuar.

“Që nga sot fillon implementimi i pjesës së mbetur të pakos emergjente, dhe hap rrugë për pakon e rimëkëmbjes ekonomike”, ka shkruar ai.

Shënimi i plotë:

Lajm i mirë për bizneset në Kosove!

Votimi i Buxhetit te rishikuar sot nga 67 deputet të Kuvendit të Kosovës lajm i mirë veqanarisht për bizneset e Kosovës.

Që nga sot fillon implementimi i pjesës së mbetur të pakos emergjente, dhe hap rrugë për pakon e rimëkëmbjes ekonomike.

Ekonomia në prioritet ✔️

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat