Zemaj: S’jam si Arben Vitia, s’i bëj favor Serbisë - Bota Sot
Zemaj: S’jam si Arben Vitia, s’i bëj favor Serbisë

Aktuale

Zemaj: S’jam si Arben Vitia, s’i bëj favor Serbisë

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 18:48
Armend Zemaj

I pari i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka bërë një krahasim mes tij dhe ministrit paraprak të këtij dikasteri, Arben Vitia.

“Nuk jam si ministri tjetër. Nuk flas me ministrin serb e mos të ju tregoj juve dhe Kuvendit”, është shprehur Zemaj.

“Unë kur bisedoj, bisedoj publikisht. Nuk sjell teste ilegalisht dhe nuk i bëj favor Serbisë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat