Naim Miftari i reagon Ramush Haradinajt, pse e bërë këtë, pse?

Aktuale

Naim Miftari i reagon Ramush Haradinajt, pse e bërë këtë, pse?

Nga: N.Sh. Më: 27 korrik 2020 Në ora: 13:36
Naim Miftari, Ramush Haradinaj

Ish-eprori i lartë i UÇK-së, Naim Miftari, ka reaguar ndaj ish-kryeministrit Ramush Haradinaj.

Miftari që ishte ish-pjesëtar i SHIK-ut, pyet Haradinajn se ku mbet Zhlebi e Qakorri?

Ai në pyetjen tjetër thotë se u mbeti ridefinimi i kufirit me Malin e Zi, shtet ky që po i ndjek shqiptarët autokton nga tokat e tyre.

Postimi i plotë:

Ti Ramush Haradinaj, ti që nuk je mashtrues dhe dhe as rrenc, ku po mbetet Qakorri, Zhlebi... ku o ridefinimi i kufirit me Malin e Zi e cila po i ndjek qytetarët autokton Shqiptarë nga tokat e tyre shekullore!

Ku i le bjeshkët e Rugovës, a shkun për rrush e kumbulla për mu ulë ti në karrik të pushtetit ja dy vjet..!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat