Deputeti i VV-së i uron shërim të shpejt Hotit - Bota Sot
Deputeti i VV-së i uron shërim të shpejt Hotit

Aktuale

Deputeti i VV-së i uron shërim të shpejt Hotit

Nga: A.SH Më: 2 gusht 2020 Në ora: 22:49
Avdullah Hoti

Kryeministri Avdullah Hoti ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Eman Rrahmani i ka dëshiruar shërim të shpejt, duke thënë se nuk pajtohemi me qeverisjen ilegale të tyre por shëndet i urojmë secilit.

Postimi në Facebook:

-Shërim të shpejt z. Avdullah Hoti dhe secilit që është i sëmur me COVID-19, dhe atyre me sëmundje tjera.

-Natyrisht që nuk pajtohem me qeverisjen ilegale të tyre. Shëndet i urojmë secilit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat