I riu nga Deçani humb jetën në mënyrë tragjike tek Liqeni i Radoniqit - Bota Sot
I riu nga Deçani humb jetën në mënyrë tragjike tek Liqeni i Radoniqit

Aktuale

I riu nga Deçani humb jetën në mënyrë tragjike tek Liqeni i Radoniqit

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 23:28
Azgon Selamanaj

Azgon Selamanaj nga fshati Rastovic ka humbur jetën tragjikisht gjatë ditës së sotme në liqenin e Radoniqit.

Kjo u bë e ditur nga deputetja e Kuvendit të Kosovës, Time Kadriaj e cila u shprehi ngushëllime familjarëve dhe atyre që e njohën Azgonin.

Postimi i plotë:

Tragjikisht ka humbur jetën sot në liqenin e Radoniqit i riu nga fshati jonë Rastovic Azgon Selmanaj.
Ngushëllime familjes e te gjithëve qe e kane njoftë Azgonin.
Pusho në paqe e inshalla në xhehnet!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat