Ramiz Kelmendi ofron mbështetje për Policinë e Kosovës

Aktuale

Ramiz Kelmendi ofron mbështetje për Policinë e Kosovës

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 20:14
Ramiz Kelmendi

Ish-deputeti dhe biznismeni Ramiz Kelmendi, ka bërë të ditur se në vazhdën e mbështetjes së kategorive të atakuar nga pandemia, kësaj radhe i kanë ofruar mbështetje Policisë së Kosovës.

Kelmendi përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se policisë iu janë shpërndarë lëngje dhe kifle.

Postimi i plotë:

Të nderuar,

Në vazhdën e mbështetjes për kategoritë punuese të atakuara në betejën ndaj Covid 19, nëpërmjet kompanisë tonë ‘Elkos Group-Etc’, Policisë së Kosovës i ofrojmë mbështetje me Lëngje dhe Croasante për policët që janë të angazhuar për kujdesin ndaj qytetarëve në Pandemi.

Sasia do bazohet në numrin e policëve të shpërndarë në Qendra dhe Rajone!

Pas pranimit të ofertës me statistikë zyrtare do e caktojë personin kontaktues!

Kujdes Po! Panikë Jo! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat