Vdes edhe një person nga koronavirusi! - Bota Sot
Vdes edhe një person nga koronavirusi!

Aktuale

Vdes edhe një person nga koronavirusi!

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 13:59
Foto Ilustrim

Është shënuar edhe një viktimë nga koronavirusi në Kosovë.

Sot ka ndërruar jetë nga COVID-19, miku i gazetarit dhe moderatorit të njohur, Ahmet Muqajt, Nexhmedin Vehapi.

Lajmin e ka bërë vetë të ditur Muqaj përmes një shkrimi në “facebook”.

Njoftimi i plotë:

Nipi im, shoku me i mire i femijerise dhe i tere jetes, Nexhmedin Vehapi, humbi jeten si pasoje e virusit te mallkuar Covid 19. Nexhi sot po varroset me ceremoni te veçante per shkak te pandemise, por ai do te mbetet perhere me mua, si njeriu me i mire, me human dhe me i dashur qe kam pasur ne jete.
Do te me mungosh gjithmone, mua dhe tere familjes se dajve qe te deshten shume. Pushofsh ne paqe Nexh!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat