Thaçi: Lutjet tona shkojnë për të lënduarit dhe familjet e viktimave në Beirut - Bota Sot
Thaçi: Lutjet tona shkojnë për të lënduarit dhe familjet e viktimave në Beirut

Aktuale

Thaçi: Lutjet tona shkojnë për të lënduarit dhe familjet e viktimave në Beirut

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 22:52
Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shkruar në Twitter lidhur me shpërthimin apokaliptik që ka ndodhur sot në Beirut.

Presidendi Thaçi shprehet se fotografitë nga Beiruti janë tragjike.

Ai thotë se mendja dhe lutjet tona shkojnë për të lënduarit dhe familjet e viktimave.

Më tutje, ai shkruan se Kosova qëndron pranë Libanit në këto kohë të vështira

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat