Maloku: Shkoi Skenderi në Washington, me fol me Grenellin në telefon - Bota Sot
Maloku: Shkoi Skenderi në Washington, me fol me Grenellin në telefon

Aktuale

Maloku: Shkoi Skenderi në Washington, me fol me Grenellin në telefon

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 09:45
Grenell dhe Hyseni

Eksperti i sigurisë Naim Maloku ka ironizuar me shkuarjen e kordinatorit shtetror për dialog me Serbinë, Skender Hysenin në Amerikë për të takuar përfaqësues të lartë të departamentit amerikan.

Maloku në një postim në Facebook ka thënë “Shkoi Skenderi në Washington, me folë me Grenellin në telefon!”.

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme Skender Hyseni edhe pse ishte fizikisht në Amerikë, ai ka biseduar përmes telefonit me Ambasadorin Richard Grenell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat