“Infantil, naiv, i korruptuar”, Haki Abazi e sulmon Skender Hysenin - Bota Sot
“Infantil, naiv, i korruptuar”, Haki Abazi e sulmon Skender Hysenin

Aktuale

“Infantil, naiv, i korruptuar”, Haki Abazi e sulmon Skender Hysenin

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 12:15
Haki Abazi

Ish zëvendëskryeministri nga LVV, Haki Abazi ka sulmuar Skender Hysenin për shkuarjen e tij në SHBA dhe shpenzimet e panevojshme.

E ky në fund vetëm përmes telefonit ka komunikuar me emisarin special të Trump për dialogun, Richard Grenell.

Abazi përmes Facebookut ka thënë:

“Duhesh me qenë infantil në politikë, naiv në diplomaci dhe i korruptuar që të shpenzosh paranë publike që të shkosh në Amerikë pa legjitimitet dhe të bësh telefonata me zyrtarët.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat