Përplasen ashpër në Kuvend Uran Ismajli dhe Armend Zemaj - Bota Sot
Përplasen ashpër në Kuvend Uran Ismajli dhe Armend Zemaj

Aktuale

Përplasen ashpër në Kuvend Uran Ismajli dhe Armend Zemaj

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 12:20
Uran Ismajli dhe Armend Zemaj

Shfuqizimi i udhëzimit administrative për rregullimin e çmimeve të barnave, është bërë shkak i përplasjes se deputetit Uran Ismajlit dhe ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj.

Ismajli i ka kërkuar Zemaj që të mos e shfuqizoi këtë udhëzimi pasi që do të ketë punë me grupe kriminale pastaj.

“Mos e kthe situatën qysh ka qenë para këtij udhëzimi për çmimet e barnave sepse pastaj ke me nxëre flokët e tua”, ka thënë Ismajli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat